خدمات باربری در مدائن تهران

مجموعه ی حرکت بار با سابقه ی طولانی در باربری به مدائن تهران با سال ها تجربه در زمینه حمل و نقل و خدمات حمل بار و حمل اثاثیه منزل و همچنین انبارداری بار و اثاثیه در استان تهران می باشد. مجموعه حرکت بار با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران به صورت شبانه روزی می باشد. که این خدمات را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهد و روال کار جابجایی وسایل منزل را به صورت صفر تا صد انجام می دهد.

 

خدمات صفر تا صد به این صورت می باشد که وقتی که شما با باربری مدائن تهران تماس می گیرید. مشاوره را در زمینه حمل و نقل به شما ارائه داده و قیمت باربری را به شما اعلام می کند. بعد از انجام توافق بین شما مشتری گرامی و باربری مدائن تهران یک روز را برای حمل بار های شما در نظر خواهند گرفت. کار بسته بندی و اسباب کشی شما را به صورت یک جا انجام می دهند. در نهایت خدمات تخصصی چیدمان وسایل را برای شما انجام می دهد.

 “برای برقراری ارتباط به لینک تماس با ما کلیک کنید.”

 

حمل اثاثیه با باربری مدائن تهران

 

اثاث کشی همواره یک تجربه شیرین اما در عین حال پر استرس و نگرانی است. اما باربری مدائن تهران برای خدمات اسباب کشی این توانایی را دارد. تا استرس ناشی از جابجایی اثاث منزل یا شرکت و استقرار آن در محل جدید را تا حد بسیار زیادی کاهش دهد.

شما ممکن است توانایی انجام بسیاری از امور مربوط به اسباب کشی را داشته باشید. اما واقعیت این است که تجربه شما هیچگاه به اندازه یک شرکت ارائه کننده خدمات اثاث کشی نیست. و از این رو شما کارها را ممکن است بسیار کندتر و همراه با آسیب بدنی یا آسیب زیاد به وسایل و اثاثیه انجام دهید.

گاهی این تصور پیش می آید که اگر همه مراحل اثاث کشی را خودتان انجام دهید. هزینه بسیار کمتری نسبت به استفاده از یک موسسه باربری و متخصص در باربری خواهید نمود که به دلایل زیر تصور کاملا غلطی است.

 

باربری مدائن تهران

 

در صورتی که می خواهید کلیه امور اسباب کشی را خودتان انجام دهید به این موارد توجه کنید :

 

زمان

  • در این صورت زمان بسیار بیشتری را نسبت به یک شرکت خدمات اسباب کشی باید صرف امور خود کنید. و این یعنی هدر رفتن بیش از حد زمان.
  • بدلیل زمان بیشتر مورد نیاز برای اثاث کشی، مطمئنا زمان کمتری را در محل کار خود و به فعالیت اقتصادی مشغول خواهید بود. این به معنی تلف شدن بخشی از درآمد شماست که معمولا بسیار بیش از هزینه یک شرکت اتوبار و حمل اثاث خواهد بود.

 

استرس و فشار عصبی

  • از آنجاییکه تمام امور اسباب کشی را خودتان برنامه ریزی و انجام می دهید. استرس و فشار عصبی زیادی به شما وارد می شود. ممکن تا مدت ها همراه شما باقی مانده و در محیط کار و در منزل، نحوه برخورد شما با اطرافیان را تحت تاثیر قرار دهد.

 

خستگی فراوان

  • خستگی و کوفتگی بدنی ناشی از روزها تحمل اضطراب و جابجایی لوازم، تا مدتها شما را آزار داده یا حتی ممکن است شما را مجبور به دریافت چندین روز مرخصی از محل کار نماید. همین امر به نوعی کاهش درآمد و یک نوع هزینه اضافی برای اسباب کشی محسوب می گردد.

 

آسیب دیدن لوازم و اسباب

  • بدلیل عدم آشنایی با اصول باربری، حمل و جابجایی لوازم به شکل نادرست و همچنین عدم دسترسی به لوازم و ابزارآلات مخصوص. احتمال آسیب های بندی جدی در این موارد بسیار بالا است. درمان آنها هم نیاز به رفت و آمد و هزینه های زیادی خواهد داشت.
  • از آنجایی که تجربه شما به اندازه یک شرکت خدمات اسباب کشی نیست. احتمال آسیب زدن به لوازم بدلیل بسته بندی نامناسب، حمل بار اشتباه، چیدن نادرست اثاثیه در ماشین حمل بار و .. تا حد خیلی زیادی بالا خواهد رفت.

 

متحمل شدن هزینه ی اضافی

  • بدلیل عدم آگاهی کافی از ظرفیت ماشین های مختلف باربری، ممکن است بدلیل اشتباه در انتخاب وسیله نقلیه و زیاد شدن دفعات رفت و برگشت آن هزینه اضافی را به خود تحمیل کنید.
  • از آنجایی که یک شرکت خدمات اسباب کشی وظیفه خالی کردن و قرار داد اثاثیه در محل جدید را نیز برعهده می گیرد. عملیات بارگیری و چیدمان داخل ماشین و علاوه بر آن پیاده سازی آن از ماشین به گونه ای انجام می شود که هیچ سردرگمی در مورد محل قرارگیری لوازم وجود نداشته باشد. اینگونه از اتلاف زمان تا حد بسیار زیادی جلوگیری شود.

 

اگر تمام هزینه های پنهان و جانبی اثاث کشی که در بالا ذکر شد را باهم جمع بزنید. بدون شک به این نتیجه خواهید رسید که استفاده از یک شرکت خدمات باربری و اسباب کشی بسیار از نظر هزینه و از نظر آسایش به صرفه تر خواهد بود. میتوانید برای آرامش خاطر، جا به جایی اسباب های خود را به مجموعه ی با سابقه ی حرکت بار بسپارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *